Miedziowe Towarzystwo Sportowe

Miedziowe Towarzystwo Sportowe

  • RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

Pieszo i rowerem dookoła Lubina

Wrzesień - 1 - 2019

30 sierpnia br. odbył się XVI Bieg o Puchar Dyrektora ZG Lubin, organizowany dla pracowników oraz emerytów ZG Lubin. W zmaganiach tych rywalizowało czterech naszych zawodników; Joanna Garlicka wywalczyła III msc. open wśród Kobiet natomiast Dariusz Kwaśnik przekroczył metę jako drugi mężczyzna w swojej kategorii wiekowej.

31 sierpnia Marcin Kaczanowski, Dariusz Kwaśnik oraz Piotr Jaroszyński wzięli udział w X Maratonie ,,PIESZO I ROWEREM DOOKOŁA LUBINA”. Celem imprezy jest tworzenie możliwości do uprawiania długodystansowej turystyki pieszej i rowerowej, promocja powiatu lubińskiego i miasta Lubina, ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji turystycznych , zabawa oraz ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz sprawdzenie swoich możliwości fizycznych. Koledzy z naszej Drużyny przemierzyli dystans 25 km.