• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

W ubiegły weekend w Zdzieszowicach i Wyrzyskach miały miejsce zawody rowerowe, w których nie zabrakło sportowców z Miedziowego towarzystwa sportowego. Łukasz Wesołowski i Adam Bajor dzielą się z nami swoimi wrażeniami.

Łukasz Wesołowski wziął udział w Mistrzostwach Polski Policji i Służb Mundurowych Wyrzyska w Maratonie MTB pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Zmagania odbyły się w ramach cyklu wielkopolskich imprez rowerowych BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018. Zawody miały miejsce 27 maja a zawodnik MTS Łukasz Wesołowski przywiózł 9 miejsce w kategorii open oraz 6 miejsce w kat m3.

Nie koniec zmagań na jednośladach, w których startowali sportowcy MTS. – W sobotę 26 maja zagościłem na 3. etapie tegorocznego Bike Maratonu w Zdzieszowicach z wjazdem na Górę Św. Anny. 57 km trasy ukończyłem w zadowalającym czasie wypijając hektolitry izo. Nie było to łatwe ze względu na wysoką temperaturę i palące słońce – relacjonuje Adam Bajor.