• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

Biegacze mają za sobą kolejny etap Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Tym razem biegali w Kwiatkowicach. W grupie miłośników biegania byli też sportowcy z Miedziowego Towarzystwa Sportowego. Przed nimi jeszcze trzy etapy: Ścinawa, Legnica i Lubin.

 

Grand Prix Zagłębia Miedziowego rozpoczęto 28 października 2017  biegiem  na 8 km w Szklarach Górnych,.Potem przyszedł czas na zmagania na trasach w Pielgrzymce, Prząśniku, Gaworzycach, Chocianowie, Iwinach i Nowej Soli. Etap w  Kwiatkowicach miał miejsce 10 lutego i był na dystansie 6 km. Trasa była płaska, a  co za tym idzie, szybka. Poza mną startowali Tadeusz Perłakowski Piotr Jaroszyński  i Darek Kwaśnik
Ma mecie czekała ciepła zupa i dużo ciasta. Najlepsi zawodnicy open Kobiet  i Mężczyzn  dostali puchary – mówi po biegu Dominik Komendacki.

Przed biegaczami jeszcze trzy etapy Grand Prix Zagłębia Miedziowego: Ścinawa zaplanowana na 18.02 na dystansie 8 km, Legnica 24.02 na trasie 5 km oraz Test Coopera, czyli bieg na 12 min w Lubinie,który odbędzie się 3 marca.