• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

Archiwum dla: Kwiecień, 2019

VII Bieg do Pustego Grobu

Kwiecień - 27 - 2019
VII Bieg do Pustego Grobu

Ok. 1000 zawodniczek i zawodników odebrało numery startowe, aby wyruszyć na 10-kilometrową trasę Biegu do Pustego Grobu ulicami Nowej Soli. W 90-minutowym limicie czasu zmieściło się i zameldowało na mecie 861 osób.

Półmaraton Poznań

Kwiecień - 21 - 2019
Półmaraton Poznań

Poznański półmaraton jest jedną z największych tego typu imprez w Polsce a jednocześnie na stałe wpisał się w krajobraz sportowych imprez organizowanych w stolicy Wielkopolski.

Półmaraton Jelenia Góra

Kwiecień - 17 - 2019
Półmaraton Jelenia Góra

PÓŁMARATON JELENIOGÓRSKI – bieg z widokiem na góry!

Bieg Sokoła

Kwiecień - 14 - 2019
Bieg Sokoła

W dniu 7 kwietnia br. odbył się 34 Bieg Sokoła organizowany w Bukówcu Górnym, którego organizatorem jest Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”. Biegacze mogli wystartować na kilku dystansach. Pierwszy, w którym rywalizowali najmłodsi miał długość 1 kilometra. Ci trochę starsi biegli 2 kilometry. A ci najstarsi mieli do dyspozycji trasy na 5 i 15 kilometrów. Razem we wszystkich biegach wzięło udział około 900 biegaczy.

Sobótka 2019

Kwiecień - 10 - 2019
Sobótka

PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI w Sobótce pod Wrocławiem to jeden z najtrudniejszych, ale i najatrakcyjniejszych krajobrazowo półmaratonów w kraju. Trasa biegu nie jest łatwa, można powiedzieć że prawie górska, a najtrudniejszym odcinkiem jest zlokalizowany pomiędzy siódmym a dziewiątym kilometrem podbieg na Przełęcz Tąpadła.