• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

Archiwum dla: ‘Zawody’

GWiNT Ultra Cross

Maj - 14 - 2019
GWiNT Ultra Cross

GWiNT Ultra Cross – to pierwszy, zorganizowany w Wielkopolsce ultramaraton o charakterze przełajowym. W dniach 10-11 maja 2019r. odbyła się już szósta edycja tej imprezy. Trasa biegu prowadziła drogami nieutwardzonymi, w przeważającej mierze duktami i ścieżkami leśnymi.

Cross Straceńców 2019

Maj - 7 - 2019
Cross Straceńców

W dniach 27-28 kwietnia odbył się IX Cross Straceńców. W tym wyjątkowym biegu nie mogło zabraknąć naszej Drużyny. W pierwszym dniu zmagań, do rywalizacji wystawiliśmy dwie sztafety.

Majówka 2019

Maj - 5 - 2019
Majówka 2019

Ostatnie dni kwietnia i początek maja to aktywny okres dla biegaczy z Drużyny MTS.

VII Bieg do Pustego Grobu

Kwiecień - 27 - 2019
VII Bieg do Pustego Grobu

Ok. 1000 zawodniczek i zawodników odebrało numery startowe, aby wyruszyć na 10-kilometrową trasę Biegu do Pustego Grobu ulicami Nowej Soli. W 90-minutowym limicie czasu zmieściło się i zameldowało na mecie 861 osób.

Półmaraton Poznań

Kwiecień - 21 - 2019
Półmaraton Poznań

Poznański półmaraton jest jedną z największych tego typu imprez w Polsce a jednocześnie na stałe wpisał się w krajobraz sportowych imprez organizowanych w stolicy Wielkopolski.

Półmaraton Jelenia Góra

Kwiecień - 17 - 2019
Półmaraton Jelenia Góra

PÓŁMARATON JELENIOGÓRSKI – bieg z widokiem na góry!

Bieg Sokoła

Kwiecień - 14 - 2019
Bieg Sokoła

W dniu 7 kwietnia br. odbył się 34 Bieg Sokoła organizowany w Bukówcu Górnym, którego organizatorem jest Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”. Biegacze mogli wystartować na kilku dystansach. Pierwszy, w którym rywalizowali najmłodsi miał długość 1 kilometra. Ci trochę starsi biegli 2 kilometry. A ci najstarsi mieli do dyspozycji trasy na 5 i 15 kilometrów. Razem we wszystkich biegach wzięło udział około 900 biegaczy.

Sobótka 2019

Kwiecień - 10 - 2019
Sobótka

PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI w Sobótce pod Wrocławiem to jeden z najtrudniejszych, ale i najatrakcyjniejszych krajobrazowo półmaratonów w kraju. Trasa biegu nie jest łatwa, można powiedzieć że prawie górska, a najtrudniejszym odcinkiem jest zlokalizowany pomiędzy siódmym a dziewiątym kilometrem podbieg na Przełęcz Tąpadła.

Transgrancanaria

Marzec - 16 - 2019
Transgrancanaria

W dniach 20-24 lutego b.r. odbyła się 20. edycja jednej z najpopularniejszych imprez trailowych na świecie.

IV Górski Zimowy Maraton i Półmaraton Ślężański

IV Górski Zimowy Maraton i Półmaraton Ślężański odbył się 12 stycznia b. r. Startującym w tym roku pogoda zafundowała dość trudne warunki. Trasa prowadziła szlakami turystycznymi dookoła Ślęży, przez partie podszczytowe oraz sam szczyt. Podbieg na górę, maratończycy musieli pokonywać w kilkunastocentymetrowej warstwie świeżego śniegu.